Program praktyk studenckich

Program Praktyk Studenckich powstał z myślą o osobach, które chcą zdobyć cenne doświadczenia w branży budowlanej w Spółce z długoletnim doświadczeniem i tradycją.

Podczas stażu weźmiesz udział w realizacji bieżących zadań wybranego działu, dzięki czemu przekonasz się, jak w praktyce wygląda praca, którą chcesz w przyszłości podjąć. Damy Ci możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w codziennym działaniu i podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami, ponieważ wierzymy, że kluczem do sukcesu jest umiejętne połączenie teorii z praktyką. Twój staż będzie przebiegać pod kierunkiem opiekuna, który wyznaczy dla Ciebie zadania i wesprze Cię w ich realizacji. Czas trwania praktyk jest elastyczny i zależy od potrzeb danego działu.

Cenimy ambitne osoby, które już podczas studiów dbają o swoją zawodową przyszłość, dlatego z najlepszymi uczestnikami Programu Praktyk Studenckich pozostajemy w kontakcie. Proponujemy im pozostanie z nami na dłużej na stanowiskach młodszych specjalistów, kiedy tylko pojawia się takie zapotrzebowanie. Wielu naszych pracowników rozpoczęło swoją karierę zawodową od praktyk studenckich.

W każdym roku przyjmujemy na okres wakacji letnich Studentów Politechnik studiujących na Wydziale Budownictwa Inżynierii Sanitarnej oraz innych pokrewnych kierunków.

Regulamin praktyk studenckich

Chcesz zdobywać doświadczenia zawodowe podczas studiów?

Chcesz się uczyć od doświadczonych ekspertów?

 

Wyślij swoją aplikację za pośrednictwem poniższego formularza.